Apie mus

UAB „Klingai“ įkurta 1995 m. gegužės mėn. 22d. kaip šeimos verslo įmonė. Iki 1999 metų pagrindinė bendrovės veikla buvo didmeninė prekyba bakalėjos prekėmis. Per 4 įmonės veiklos metus pavyko suburti jauną, energingą, kvalifikuotą ir visada pasiruošusį naujiems iššūkiams darbuotojų kolektyvą. Užsibrėžtų tikslų siekis ir novatoriškas požiūris į gamybos plėtrą subrandino įmonę plėstis toliau. Sukurta infrastruktūra, numatytos perspektyvios gamybos kryptys, bei pradėta gaminti ir fasuoti birius maisto produktus.

Gaminamos produkcijos įvairovė ir kiekiai pastoviai didėja. Šiuo metu gaminame virš 120 pavadinimų prekių, iš kurių dalis yra vardiniai produktai – „Močiutės kisielius„, „Gera gira„, „Močiutės kakava„. Didelę paklausą turi pagrindinė produkcija – kisielius, želė, miežinės kavos su cikorija gėrimas, kurių sudėtyje tik natūralūs produktai ir maistiniai priedai, pagaminti pagal naujausias technologijas. Taip pat bendrovė siūlo kavos gėrimą be kofeino, universalius prieskonių mišinius be skonio stipriklio, sultinius taipogi želatiną, vanilinį cukrų, citrinos rūgštį, pipirus ir kitus prieskonius. Aukšta kokybė, šiuolaikiška, estetiškai spalvinga pakuotė patraukia pirkėjų dėmesį. Žengdami žingsnis į žingsnį su naujausiom tendencijom, išanalizuojame klientų poreikius bei norus ir stengiamės pasiūlyti optimaliausią variantą. Mūsų gaminama kokybiška produkcija vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje , Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Anglijoje.

Darnaus pastovaus ir energingo bendrovės kolektyvo dėka gimsta naujos idėjos, pasiekta aukšta gaminamos produkcijos kokybė.