ES parama

„UAB KLINGAI eksporto rinkų plėtra“

UAB KLINGAI 2017 m. sausio 03 d. pasirašė projekto „UAB KLINGAI eksporto rinkų plėtra“, projekto kodas Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0385, finansavimo ir administravimo sutartį pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės“.

UAB Klingai pagrindinė produkcija – kisielius, želė, miežinės kavos su cikorija gėrimas, kurių sudėtyje tik natūralūs produktai ir maistiniai priedai, pagaminti pagal naujausias technologijas. Taip pat bendrovė siūlo kavos gėrimą be kofeino, universalius prieskonių mišinius be skonio stipriklio, sultinius taip pat želatiną, vanilinį cukrų, citrinos rūgštį, pipirus ir kitus prieskonius.
UAB KLINGAI taip pat specializuojasi savo gaminamus produktus gaminti su kitų kompanijų privačiomis etiketėmis ir dalyvavimas tarptautinėse parodose yra efektyviausia rinkodaros priemonė , siekiant pritraukti naujų klientų bei didinti įmonės produkcijos žinomumą, projekto įgyvendinimo metu dalyvauta specializuotose maisto sektoriaus parodose, jose pristatant įmonę ir jos produkciją. Dalyvavimo parodose tikslas – užmegzti naujų kontaktų ir surasti naujų užsakovų užsienio rinkose, didinti produkcijos žinomumą ir populiarinti įmonės vardą.
Projekto finansavimas: bendra projekto įgyvendinimo suma – 85 176,00 EUR, iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirta parama – 42 588,00 EUR.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2016 m. gegužė – 2018 m. gegužė.